O mnie

Parę słów o mnie… Hmmm… Co by tu naskrobać.

Nazywam się Cezary Łopata, interesuję się wieloma rzeczami. Postaram się je jakoś opisać, w skrócie.

Przede wszystkim interesuję się górami i sprzętem mogącym usprawnić moje lubowanie się w górach (nie tylko oglądam góry ale i po nich chodzę). Od dzieciństwa, dzięki mojemu tacie mogłem zwiedzać polskie, południowe krajobrazy. Już wtedy moja miłość się we mnie zagłębiała. Tata przelał na mnie pasję, którą dzielimy do dziś – choć już nie tak często, ze względu na zdrowie ojca.

Jestem samotnikiem, zawsze nim byłem i chyba pozostanę. Różne osoby różnie organizują swoje wyprawy, idąc w grupach. Ja tak nie robię. Nie jest to może najbezpieczniejsza metoda spędzania czasu (zależy gdzie się chodzi), ale wystarczy omijać te bardziej ekstremalne części tras.

Interesuję się też muzyką. Gatunki takie jak chillout, downtempo, powolny trance, ogółem muzyka elektroniczna nie są mi obce i towarzyszą mi na co dzień. Towarzyszą mi przede wszystkim podczas przechadzek po górach. Wykonawcy tacy jak Solar Fields, sety wielogodzinne zlepione przez Cardamar-a, wspaniale się przy tym wypoczywa. Polecam taki typ muzyki, chociaż to zależy od gustu oczywiście.

Na razie tyle, zebrałem swoje myśli pisząc tutaj zawarte słowa. Postaram się na dniach napisać coś więcej.

Rzeczy/sytuacje/stany uczucia, których nie lubię: Choroba (katar i jego pochodne, grypa, i inne tego typu świństwa), precz złej mocy!

‚Lubię to’ lista: Koty, czyli żyjące kaloryfery 😀

Reklamy
Komentarze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s