Swego rodzaju hiatus i co tam nowego

Posted: Czerwiec 13, 2012 in Kurtki Salewa, Salewa, Wydarzenia
Tagi: ,

Hiatus to angielskie słowo oznaczające przerwę. Użyłem tego słowa bo tak właśnie poczyniłem… poczyniłem hiatus. Ale dość o stagnacji i braku tematu do pisania. Dziś zapragnąłem napisać o pewnym polskim wydarzeniu.

Ogólnie piłka nożna jest mi kompletnie obojętna, kompletnie mnie nie rusza, nie cierpię ani nie znoszę faktu, że za skórzaną piłką goni ponad 22 facetów a spoglądają na to wszystko miliony ludzi, a i miliony dolarów/złotych/euro są wydawane w tym celu. Fakt tego, że każdy Polak musi dopłacić do tego procesu grubą kasę również nie napawa dobrym uczuciem i osobiście mnie irytuje. O tym jest napisane między innymi tutaj.

Ale dość o tym wrażliwym temacie. Napawa negatywnym uczuciem, dlatego czas skończyć dywagacje na ten temat i przejść do tematów bardziej przyziemnych.

Salewa przygotowała niezwykły konkurs, mianowicie do wygrania jest ekstremalna wycieczka ze specjalistami z teamu alpineXtrem. Więcej informacji o tej promocji Salewy tutaj.

A co z aktualnie oferowanymi przez Salewę produktami? Ostatnio wpadły mi w oko oferowane przez Salewa kurtki Hydro, dostępne m.in. tutaj. W dobie aktualnych opadów atmosferycznych i zmiennego klimatu są to idealne wręcz kurtki, szczególnie za tą cenę. Wodoodporność i inne parametry stoją na bardzo wysokim poziomie w przeciwieństwie np do kurtek marki Campus. Osobiście zachęcam do zainteresowania się.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s