Nowy salon w Warszawie i o nowych butach wysokogórskich

Posted: Maj 25, 2012 in Buty Salewa, Salewa
Tagi: ,

Dość długo mnie tu nie było. Ale to niestety, a być może i stety, za sprawą pewnej gry. Chodzi oczywiście o Diablo III. Również i mnie dosięgły diabelne szpony i odebrały wszelką chęć na pisanie na blogu i przeglądanie internetu. Jednak dzisiaj znalazłem chwilę na dopełnienie tych dwóch spraw.

Wyczytałem na polskiej stronie Salewa, że ów firma otworzyła w Warszawie salon firmowy. No ładnie się wiedzie. Pod koniec zeszłego roku otworzono także salon w Nowym Sączu, będący bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania. Gratulacje dla polskiego oddziału Salewy za otwarcie trzeciego już salonu w Polsce.

Pojawiły się w tym roku w ofercie Salewy buty wysokogórskie. Owe buty mają niezwykłe rozwiązanie w postaci regulacji giętkości podeszwy. Całkiem innowacyjne i ciekawe rozwiązanie. Oczywiście takie buty mają też niebotyczną cenę, której nawet wymieniać nie chcę.

Buty dostępne są w niewielu sklepach na terenie Polski. Buty wysokogórskie od firmy Salewa zaczynają powoli trafiać do ofert sklepów outdoorowych.

Wspomniane wyżej wydarzenie Salewa jest opisane tutaj: Wydarzenie otwarcia salonu Salewa w Warszawie

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s