Wydarzenia, certyfikaty, opinie, buty Salewa

Posted: Kwiecień 27, 2012 in Buty Salewa, Salewa, Wydarzenia
Tagi: , , ,

Dziś trochę o Salewie i ostatnio otrzymanym przez tą firmę certyfikacie. Jak dobrze wiemy, certyfikaty potrafią być przydatne. Lubimy mieć wypełnioną całą ścianę różnymi rodzajami tabliczek, certyfikatów, mieć możliwość pochwalenia się przed partnerami i ogólnie mieć satysfakcje z ich posiadania.

Co tym razem otrzymała Salewa? Ano otrzymali certyfikat „Work&Life„, który oznacza nic innego jak to, że najnowsza siedziba Salewy jest zbudowana w zgodzie z naturą, nie zanieczyszcza środowiska. Jest wysoce ekologiczna, posiada własne źródło zasilania w postaci baterii słonecznych, przez co budynek jest kompletnie autonomiczny redukując emisję CO2.

No, bardzo ładnie, nowa kwatera Salewy robi wrażenie, dobrze wiedzieć, że przy tym są zieloni, chociaż dla mnie to nie ma kompletnie znaczenia. Jak bardzo nie będziemy obniżać emisji i tak nie uda nam się procesu degradacji stanu naszej atmosfery. Procent wpływu człowieka na atmosferę jest naprawdę nieduży, zresztą potwierdzają to naukowe dochodzenia.

Dość dywagacji na tematy, które są kłótliwe i wzniecające ogień w mózgu. Czas napisać trochę o butach Salewy, czy z kłótliwej tematyki wprost na następną, opinia! Otóż buty Salewa są całkiem nieciekawe… wyglądowo znaczy się. Owszem mają niesamowite właściwości, są zdecydowanie najlepszymi butami na rynku outdooru, jednak nie mogę oprzeć się wylania swojej opinii, że buty te są niezwykle brzydkie. Szczególnie model Firetail alpineXtrem GTX, nie podobają mi się te buty, mierzyłem je i kompletnie nie przypadły mi do gustu. Lubię gdy buty mają jakiś atrakcyjny wygląd, niestety ten model tego nie oferuje, ale to wyłącznie moja opinia. Wygląd to w przypadku butów technicznych Salewa to sprawa drugorzędna. Zdecyduję się chyba na inne buty o niskim profilu, gdyż aktualnie rozglądam się za jakimiś butami na cały rok, umiarkowane użytkowanie w trakcie mroźnej zimy oczywiście.

Tym opiniowym akcentem kończę moje dzisiejsze dywagacje.

Linki:

Certyfikat Salewy

Wydarzenie

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s