O sukcesach Salewy, o królowaniu na rynku odzieży i o pewnej kurtce.

Posted: Kwiecień 2, 2012 in Kurtki Salewa, Salewa
Tagi: , , ,

Dziś trochę o samej Salewie. Znalazłem artykuł na stronie głównej, który przetłumaczę po swojemu, polskiej wersji nie znalazłem.

Salewa odnosi ciągłe sukcesy. Jest to marka będąca wiodącym graczem na rynku sportów górskich. Przez ponad 75 lat pracowali nad aktywnościami górskimi.

Salewa obecnie pracuje z zespołem złożonym z członków całej firmy, współtworzącym projekt tworzenia długotrwałej strategii stabilności i odpowiedzialności.

Jako rodzinny biznes, Salewa dokłada starań aby warunki pracy były na bardzo wysokim poziomie, co bezpośrednio odbija się na jakości produktów, szacunku pracowników do swojej pracy. Salewa określa warunki zatrudnienia jako dobre, oferując dogodne wynagrodzenie i ceny, które określone są w warunkach określonych przez firmę.

Od zarania dziejów firma Salewa przywdziewa znak orła, będącym oficjalnym logo firmy. „Król niebios” określony jest jako odważny, silny, wielki i posiadający bystry wzrok – są to cechy idealnie określające sposób w jaki operuje Salewa. Salewa utrzymuje pieczę nad wieloma aspektami produkcji, prowadzenia biznesu nie tracąc przy tym dbałości o jak najmniejsze detale.

Raport ten znajduje się na stronie: http://www.salewa.pl/news-historia-press/csr-1

Pisząc o doskonałości prowadzenia produkcji, staranności i w ogóle o wielu superlatywach określających włoską Salewę, nie zdobędę się na to aby nie napisać o pewnym produkcie.

Dziś opiszę kurtkę Hydro. Jest to kurtka przeciwdeszczowa za bardzo przystępną cenę. Jest bardzo lekka, idealna na cieplejsze wiosenne dni, również na lato. Powinna doskonale ochronić użytkownika przed opadami atmosferycznymi. Sam planuję zakup tej kurtki, ale to już mały nieistotny szczegół. Wracając do samej kurtki, otóż ona z łatwością pozbywa się potu, oferując przy tym bardzo wysoką wodoodporność. Kurtka jak wcześniej wspomniałem jest bardzo lekka, do tego zajmuje mało miejsca, dołączony w zestawie z kurtką pokrowiec sprawdzi się jako pakunek do przechowania kurtki. Kurtka jest dobrym rozwiązaniem dla wiosennych i letnich turystów, którzy chcą zabrać ze sobą dodatkową kurtkę, która posłuży jako ochrona podczas niespodziewanych opadów atmosferycznych, które wystąpić mogą podczas wyprawy górskiej.

Kurtka Hydro to pozycja skierowana do każdego, czy to do użytku na co dzień, czy podczas bardziej ekstremalnych wypraw w teren. Kurtki Salewa nie są ograniczone do jednego typu zastosowania.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s