O Salewie, o pewnych butach Salewy i o pewnej osobie.

Posted: Marzec 13, 2012 in Buty Salewa, Salewa
Tagi: , ,

A dzisiaj trochę z innej beczki, postanowiłem napisać coś około-Salewicznego. Prościej pisząc, postaram się opisać co tam u Salewy słychać. Wyczytałem, że Salewa interesuje się i promuje Polską wspinaczkę. Mowa o Kindze Baranowskiej, która to wsławiła się w świecie wspinaczki pokonując niejeden szczyt.

Podziwiam tą kobietę, zresztą i każdą która decyduje się na uprawianie tak trudnego hobby. Daleko mi tam do takiego poziomu, jednak pomarzyć można. Przygotowania do takiej wyprawy muszą trwać niezwykle długo. Cała logistyka, zgranie zespołu, komunikacja muszą być na jak najwyższym poziomie, w końcu chodzi tutaj o ludzkie życie. Hobby jest to dość nietypowe, bo któż chciałby ryzykować własne życie tak spędzając czas? Ano właśnie, niektórym jak widać mało atrakcji w życiu. Jest to do zrozumienia, mimo takich wad i niebezpieczeństw, sam (jak wyżej napisałem) chciałbym przeżyć coś takiego, lub tylko pomarzyć. Ah, góry zwiedzać, w kosmos patrzyć – lubię tak ostatnio czas spędzać, chociaż jest to ostatnie to tylko „elektroniczne zwiedzanie”.

Ale dość o fantazjach i niebezpieczeństwach hobbistycznych. Czas napisać coś o butach Salewa.

Otóż zaciekawił mnie model butów Blackbird. Ogólnie te buty ryją beret jak by to określił nie jeden wyluzowany człowiek. Posiadają wszystko czego pragnąć powinien prawdziwy miłośnik outdooru. Membrana Gore-Tex, podeszwa Vibram i flagowe systemy 3D, 3F i 3S od Salewy czynią te buty znakomitym wyborem. No może cena trochę zwala z nóg, ale można wypatrzyć je w niektórych sklepach. Buty Salewa to wybór na lata, więc kto ma dostatecznie wysokie fundusze powinien sobie na nie pozwolić.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s