Przypadki, wypadki i inne tego typu frustracje, a także czas spokoju

Posted: Marzec 6, 2012 in O mnie, Salewa, Wydarzenia
Tagi: , , ,

A więc jednak! Drukarki to zło, przeklęte istoty demoniczne, powstałe z prochów najgorszych pomiotów żyjących tylko w głębinach czeluści naszego świata. Istoty te, żyjące własnym życiem potrafią często wbić klin wykorzystującym ich usługi biednym użytkownikom. Wyleję tu swoje frustracje, a także zmienię temat, przechodząc na tematy bardziej przyziemne.

Od czego to wszystko się zaczęło? Oczywiście od wadliwego urządzenia HP, które samo z siebie potrafi wyzionąć ducha, aby następnie powrócić i wyzionąć go ponownie, a tak dzieje się prawie z każdym (99,99999%) urządzeniem tego typu. Z drukarkami na szczęście mam do czynienia tylko w pracy, w domu już od dawna takie urządzenie u mnie nie gości.

Ale dość o frustracji związanej z pracą. Wczoraj pojechałem samochodem do Zakopca. Rzadko tam jeżdżę, ale kiedy już to jest to niezapomniane doznanie, lubię bardzo obserwować góry, kiedy po nich nie chodzę to jest to jedyne wyjście zbliżone tej czynności. Byłem tam w sprawie służbowej, spotkanie z pewnym przedstawicielem a zarazem spędzenie mikrourlopu do końca dnia.

Aby nie zapomnieć o moim zwyczaju opisywania produktów marki Salewa, napiszę coś o spodniach tejże firmy. Wypatrzyłem spodnie trekkingowe Terminal w ofercie sklepu internetowego. Jest to chyba najtańszy dostępny model spodni Salewa. Są całkiem dobrze wykonane, jak na firmę Salewa z resztą przystało. Znajdziemy w nich wzmocnienia, materiał rozciągliwy, do tego dodatkowo dostępny jest pasek. Są to bardzo dobre spodnie trekkingowe, które mam zamiar sam zakupić w nadchodzącym tygodniu. Moje przeżycia z tymi spodniami postaram się opisać pod koniec przyszłego tygodnia, przetestuję je też w terenie kiedy to pójdę na lekką wyprawkę trekkingową, taką jednodniową, z samochodu -> przejście kilkunastu kilometrów -> samochód -> dom.

Do następnego,

potwierdzam, poniedziałki są do bani. Printers suck!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s