O mnie, o psującym się necie i o ciekawych butach

Posted: Marzec 2, 2012 in O mnie, Salewa
Tagi: , ,

Ostatnio coś nie miałem czasu na przelanie swoich myśli na mój blog. Dziś nastała stosowna pora. Trochę się złożyło ostatnio niefortunnych zdarzeń. Brak netu (nie ma to jak mieć internet bezprzewodowy po wifi :/) i ogólny brak czasu. Poniżej opiszę moje plany na weekend i co myślę o pewnych butach Salewa.

A więc… Internet bezprzewodowy bardzo mnie wkurza. Nie bez powodu, w ostatnich miesiącach naliczyłem około tuzina przerw w dostawie, nawet w niedzielę, czy w piątek wieczór. To jest naprawdę niedopuszczalne. Bezprzewodowcy z reguły wciskają kit, że internet tego typu jest nowoczesny, że używa technologii 5GHz i jest wspaniały, żadne drzewa nie stoją na drodze w dostarczeniu sygnału. Niestety według mnie to jedno wielkie kłamstwo, prędkości co prawda się zwiększają, ale problem pozostaje nadal ten sam, potwierdzić mogę to ja i moi znajomi. Nazwy firmy nie podam, podać mogę jedynie tyle, że jest to dostawca sygnału z Krynicy.

Ale dość już o internecie i jego gubionym się sygnale. Jako, że interesuję się ofertą firmy Salewa, pozwolę sobie napisać coś o butach Alp Trainer.

Zaciekawiły mnie swoim wyglądem, miałem je we własnych rękach przejeżdżając przez rynek Nowego Sącza. Tam właśnie można zajrzeć do oficjalnego sklepu Salewa. Buty naprawdę niezwykłe. Mają bardzo ciekawy wygląd, a podeszwa Vibram, jak każdy chociaż lekko obeznany z rynkiem obuwniczym wie, są doskonałe. Fascynuje mnie wykonanie i dodanie elementu „bajeru” w butach tego typu, czyli poprowadzona linka metalowa skierowana w trzech kierunkach. Nie ma butów o równie ładnym wyglądzie nie będących w ofercie Salewy. Te buty trekkingowe można znaleźć między innymi tutaj: Buty trekkingowe ALP Trainer Salewa.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s