Piątek, czas weekendu i slacku

Posted: Luty 17, 2012 in O mnie, Salewa
Tagi: , , ,

Kolejny piątek mija. Właśnie skrobie ten post w oczekiwaniu na wybicie ostatnich minut w pracy. Oczekując na wybicie „zegara zakładowego” już rozmażyłem się nad spędzeniem weekendu.

Wybiorę się na narty ze znajomymi. Na Krynicki stok, bo najbliżej. Śniegu mamy sporo, więc o ciekawe doznania nie trudno. Martwi mnie jedynie podwyższająca się temperatura. Przy takiej temperaturze wszystko co się do tej pory nazbierało zacznie topnieć 😦 Niestety takie są następstwa chłodnych i śniegowych pór – przychodzi i czas na odwilż.

Na szczęście ani nie zmarznę (o ile to możliwe przy tej temperaturze), ani nie zawieję się, do tego nie spocę się ( 🙂 ) dzięki mojemu ostatniemu zakupowi. Kupiłem na początku października kurtkę narciarską ze sklepu oferującego produkty Salewa. Niestety oferowanego produktu aktualnie nie ma na stronie, widocznie skończyły im się stany.

Tak czy inaczej, czas wypróbować kurtkę w weekend. Mam nadzieję, że ubawię się ze znajomymi (jedziemy w czwórkę). Kupujemy karnet na cały dzień, także zakwasy będą gwarantowane (po ostatnich zjazdach trzymało mnie przez 3 dni 😀 ).

Adios.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s