O konkursie Salewy

Posted: Luty 8, 2012 in Salewa, Wydarzenia
Tagi: , ,

Dawno mnie tu nie było… Ponad tydzień w czasie liczonym internetowymi sekundo-minuto-godzinami jest to dość długi poślizg, oby mi się chciało dłużej ten blog prowadzić. W sumie to chce się, tylko leniwym się jest… Cóż poradzić.

Firma Salewa wspólnie z wieloma sponsorami i firmami zorganizowała konkurs na film zamieszczony na YouTube.

Z tego co wyczytałem, to konkurs polega na sklejeniu filmiku trwającego od 3 do 15 minut. Filmiki oczywiście własnej produkcji, a ujęcia nakręcone za pomocą jakiegoś normalnego sprzętu.

Data dostarczenia filmów to max 3 marzec 2012. Jest jeszcze trochę czasu, śniegu nie powinno zabraknąć, a więc można wytrzaskać całkiem fajne wideo wykorzystując pokryty śniegiem teren (o ile ma się pomysł, w końcu nie wystarczy sam podskok i wywinięcie nartą).

Fajne są takie eventy. Jest to całkiem dobra reklama, dotarcie do odpowiednich ludzi, zachęcenie do aktywności i pomysłowości a do tego publika się powiększa.

Startującym w konkursie można życzyć nic innego jak good luck, have fun (jak to mawiają koledzy starcraftowcy – tak, lubię też gry komputerowe).

Zapomniał bym… Link do wydarzenia opisanego powyżej: http://www.salewa.pl/news-historia-press/nowo-ci/freestyle%20movie%20festival%20-%2003%2003%202012

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s